Türkiye’de Curacao lisanslı olarak işletimini sürdüren ve tarafınıza harika ödüller sunan bir site olarak Mrkolik giriş adresi Mrkolik4.com üzerinde hizmet vermeye devam ediyor. Bakıldığında, Mrkolik içerisinde son dönemde banka havalesi riskli olduğundan pek çok kez sanal kartlar ve Ecopayz yöntemi tercih ediliyor. Bu yazımızda sizler için Mrkolik Ecopayz & Ukash ile yatırım seçeneklerini konuşacağız. Sanal kartların atası olarak bilinen Ukash ve daha pek çok sanal kart ile yatırım seçeneği, Mrkolik’te mevcut ve siz de bu ödeme yöntemlerini rahatlıkla sitede kullanabiliyorsunuz.

Mrkolik Ecopayz Yatırımı Nasıl Yapılır?

Mrkolik’te Ecopayz sanal cüzdan ile yatırım yapılabiliyor. Uluslararası bir sanal cüzdan olarak bilinen ve özellikle Türkiye’de Paypal’ın faaliyetlerinin sonlandırılmasından sonra popülarite kazanan Ecopayz ile Mrkolik’te yatırım yapmak için üye olduktan sonra para yatırma formunu Ecopayz’e göre doldurmanız yeterli.

Sitenin Ecopayz hesabını alarak, rahatlıkla gerekli miktarı Mrkolik’e gönderebilir ve yatırımınızı anında hesabınıza geçirebilirsiniz.

Ecopayz Güvenilir mi?

Ecopayz, bugüne dek müşterilerine herhangi bir problem yaşatmamış bir ödeme sistemi ve Türkiye’de merkezi olmasa dahi güvenilir olduğu biliniyor. Ecocard alarak, özellikle TEB ATM’lerinden paranızı çok düşük komisyonlarla çekebileceğinizi de hatırlatalım.

Mrkolik Ukash Yatırımı Nasıl Yapılır?

Ukash, bildiğiniz gibi özellikle Türkiye’deki bahis sitelerinde geçerliliğini kaybetmiş bir ödeme yöntemi olarak biliniyor ancak Mrkolik’te Ukash yerine pek çok sanal kart geçerli. Bunlar, aşağıdaki gibi sıralanabilirler.

  • Astropay
  • Ecopayz
  • GsCash
  • Cashixir
  • Paykasa

Yukarıdaki ödeme yöntemleri ile Mrkolik’e minimum 50 TL yatırabilmeniz mümkün!

Mrkolik Ecopayz & Ukash ile Yatırım Bonusu var mı?

Mrkolik içerisinde, Ecopayz ve diğer sanal kartlar için %30 oranında bir yatırım bonusu kullanabilmeniz mümkün. Bakıldığında, minimum 50 TL yatırım yaparak bu yatırım bonusundan faydalanabiliyor ve dilediğiniz gibi bu bonusu kullanabiliyorsunuz.

Siz de, Mrkolik’e hemen Mrkolik4.com adresinden ulaşarak yatırım yapmaya başlayabilir ve sanal kartlarınız ile para çekimi de gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli ayrıntıları ve tüm bilgileri Mrkolik canlı destek hattından edinebilmeniz mümkün.